Stelaż Treenes Natural II

Indeks: STELAŻ-TREENES-NATURAL-II

Dostępność: 6-12 dni roboczych

Cena: 399,00 zł
rating 4 opinie
Średnia ocena: 10/10 ★ Liczba ocen: 4
Zobacz więcej opinii
Dobry stelaż
Ocena
Super sprawa, jest duża różnica między klasycznym stelażem drabinkowym. Ten poprawia komfort mojego materaca piankowego. Warto
Sklep internetowy Treenes.pl nie bierze odpowiedzialności za treści opinii zamieszczonych przez użytkowników. Chcielibyśmy przypomnieć, że opinie zamieszczone w naszym sklepie internetowym są wyrazem indywidualnych doświadczeń i poglądów naszych użytkowników i nie powinny być traktowane jako jedyny wyznacznik przy wyborze zakupu produktu. Oferowane produkty nie są wyrobami medycznymi i nie mogą zastąpić profesjonalnej wizyty u lekarza. Opinie zamieszczone przez innych użytkowników, choć cenne, nie powinny być podstawą do sugerowania właściwości leczniczych produktu.

Stosujesz stelaż Treenes - Unikasz dołków w materacu i pleśni. 

Rozmiar
Ilość

Stelaż
Treenes Natural II

Jeśli chcesz uniknąć powyższych skutków, zastosuj stelaż Treenes Natural II

Niezastosowanie stelaża Treenes Natural II pod Twoim materacem będzie miało takie skutki jak:

  • Pojawi się pleśń pod materacem ze względu na brak poprawnej wentylacji pod materacem.
  • Pojawią się dołki na materacu ze względu na nieprawidłowe podparcie materaca.
  • Skrócisz o 40% żywotność materaca.
  • Zmniejszysz o 40% komfort użytkowania materaca.
  • Zmniejszysz o 40% właściwości ortopedyczne materaca.

Konstrukcja stelaża a Treenes Natural II

Jeśli chcesz uniknąć powyższych skutków, zastosuj koniecznie stelaż Treenes Natural II

Konstrukcja serii Treenes Natural II oparta jest na zastosowaniu 28 elastycznych listew brzozowych. Tak duża ilość listewek pozwala na najlepsze dostosowanie się materaca do kształtu Twojego ciała. W części lędzwiowej wykonaliśmy specjalnie dla Ciebie, ultra płynną regulację twardości, dzięki czemu idealnie dostosujesz ją dla siebie, za pomocą suwaków. Zmniejszyliśmy do minimum odstępy pomiędzy listewkami aby równomiernie rozłożyć masę Twojego materaca, co wydłuży znacząco jego żywotność a jednocześnie zapewni doskonałą wentylację pod Twoim materacem.

Stelaż Treenes Natural II wykonaliśmy specjalnie dla Ciebie abyś mógł/mogła używać go w łóżkach niskoburtowych, gdzie przestrzeń na materac jest niewielka i materac wychodziłby poza łóżko.

Budowa stelaża Treenes Natural II

  • 28 elastycznych listew brzozowych szerokości 3.8cm gr.8mm
  • przerwy między listwami 2.8cm 
  • wysokość stelaża ok.3 cm
  • stelaż podeprzyj na całej długości lub przynajmniej w trzech miejscach (góra, środek, nogi). 

Stosujesz stelaż Treenes - Unikasz dołków w materacu i pleśni.

* Stelaż od szerokości 130 cm wzwyż składa się z dwóch osobnych stelaży tworząc jedną dużą powierzchnię.

Jaki stelaż do łóżka wybrać? Czy stelaż do łóżka jest w ogóle potrzebny?  Zobacz video już teraz.


STELAŻ-TREENES-NATURAL-II
Administrator nie zapewnia aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy nabyli Produkt w Sklepie Internetowym. Sklep internetowy Treenes.pl nie bierze odpowiedzialności za treści opinii zamieszczonych przez użytkowników. Chcielibyśmy przypomnieć, że opinie zamieszczone w naszym sklepie internetowym są wyrazem indywidualnych doświadczeń i poglądów naszych użytkowników i nie powinny być traktowane jako jedyny wyznacznik przy wyborze zakupu produktu. Oferowane produkty nie są wyrobami medycznymi i nie mogą zastąpić profesjonalnej wizyty u lekarza. Opinie zamieszczone przez innych użytkowników, choć cenne, nie powinny być podstawą do sugerowania właściwości leczniczych produktu.
10
Zepsułem sobie jeden materac przez brak stelaża. W sumie producent zalecał stelaż listewkowy ale położyłem na płaskiej płycie, bo taka była w łóżku. Za materac dałem 3000 zł i po 2 latach zrobiły się dołki. Na materac było 12 lat ale producent nie uznał reklamacji. Musiałem kupić na nowo i materac i stelaż z marki Treenes i teraz cały komplet działa jak należy. Człowiek uczy się na błędach tylko szkoda, że te lekcje są takie kosztowne.
10
Bardzo dobry stelaż za te pieniądze, uważam, że najlepszy w tej cenie i klasie produktu. Używam 9 lat i jest jak nowy. Nic nie pękło i nic się nie złamało. Polecam
10
Super sprawa, jest duża różnica między klasycznym stelażem drabinkowym. Ten poprawia komfort mojego materaca piankowego. Warto
10
Mam nietypowy rozmiar starej ramy i nie było nigdzie tego rozmiaru. W Treenesie bez problemu. Polecam.

3 innych produktów w tej samej kategorii: