Stelaż Treenes Simple

Indeks: STELAŻ-TREENES-SIMPLE

Dostępność: 6-12 dni roboczych

Cena: 579,00 zł
rating 1 opinia
Średnia ocena: 10/10 ★ Liczba ocen: 1
Zobacz więcej opinii
Katarzyna Warszawa 35 lat
Ocena
Stelaż świetnie się sprawuje, używamy razem z materacem Treenes. Na początku kupiliśmy sam materac i położyliśmy na zwykłym stelażu drabinkowym, różnica mimo...
Sklep internetowy Treenes.pl nie bierze odpowiedzialności za treści opinii zamieszczonych przez użytkowników. Chcielibyśmy przypomnieć, że opinie zamieszczone w naszym sklepie internetowym są wyrazem indywidualnych doświadczeń i poglądów naszych użytkowników i nie powinny być traktowane jako jedyny wyznacznik przy wyborze zakupu produktu. Oferowane produkty nie są wyrobami medycznymi i nie mogą zastąpić profesjonalnej wizyty u lekarza. Opinie zamieszczone przez innych użytkowników, choć cenne, nie powinny być podstawą do sugerowania właściwości leczniczych produktu.

Stosujesz stelaż Treenes - Unikasz dołków w materacu i pleśni.

Rozmiar
Ilość

Stelaż
Treenes Simple

Stelaż Treenes Simple

Jeśli chcesz uniknąć powyższych skutków, zastosuj koniecznie stelaż Treenes Simple

Niezastosowanie stelaża Treenes Simple pod Twoim nowym materacem będzie miało takie skutki jak:

  • Pojawi się pleśń pod materacem ze względu na brak poprawnej wentylacji pod materacem.
  • Pojawią się dołki na materacu ze względu na nieprawidłowe podparcie materaca.
  • Skrócisz o 40% żywotność materaca.
  • Zmniejszysz o 40% komfort użytkowania materaca.
  • Zmniejszysz o 40% właściwości ortopedyczne materaca.

Konstrukcja serii Treenes Simple oparta jest na zastosowaniu 28 elastycznych listew brzozowych. Tak duża ilość listewek pozwala na najlepsze dostosowanie się materaca do kształtu Twojego ciała.

W części lędzwiowej wykonaliśmy specjalnie dla Ciebie, ultra płynną regulację twardości, dzięki czemu idealnie dostosujesz ją dla siebie, za pomocą suwaków. Zmniejszyliśmy do minimum odstępy pomiędzy listewkami aby równomiernie rozłożyć masę Twojego materaca, co wydłuży znacząco jego żywotność a jednocześnie zapewni doskonałą wentylację pod Twoim materacem.

Budowa stelaża Treenes Simple

  • 28 elastycznych listew brzozowych szerokości 3.8cm gr.8mm
  • przerwy między listwami 2.8cm 
  • wysokość stelaża ok.6 cm
  • stelaż podeprzyj na całej długości lub przynajmniej w trzech miejscach (góra, środek, nogi). 

Stosujesz stelaż Treenes - Unikasz dołków w materacu i pleśni. 

* Stelaż od szerokości 130 cm wzwyż składa się z dwóch osobnych stelaży tworząc jedną dużą powierzchnię.

Jaki stelaż do łóżka wybrać? Czy stelaż do łóżka jest w ogóle potrzebny?  Zobacz video już teraz.

STELAŻ-TREENES-SIMPLE
Administrator nie zapewnia aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy nabyli Produkt w Sklepie Internetowym. Sklep internetowy Treenes.pl nie bierze odpowiedzialności za treści opinii zamieszczonych przez użytkowników. Chcielibyśmy przypomnieć, że opinie zamieszczone w naszym sklepie internetowym są wyrazem indywidualnych doświadczeń i poglądów naszych użytkowników i nie powinny być traktowane jako jedyny wyznacznik przy wyborze zakupu produktu. Oferowane produkty nie są wyrobami medycznymi i nie mogą zastąpić profesjonalnej wizyty u lekarza. Opinie zamieszczone przez innych użytkowników, choć cenne, nie powinny być podstawą do sugerowania właściwości leczniczych produktu.
10
Stelaż świetnie się sprawuje, używamy razem z materacem Treenes. Na początku kupiliśmy sam materac i położyliśmy na zwykłym stelażu drabinkowym, różnica mimo to ze starym materacem niebo a ziemia, postanowiliśmy skompletować całość z marki Treenes i dokupiliśmy te stelaże, różnica jeszcze większa, teraz czuć pełny komfort. Najlepsza opcja w stelażach w tej cenie no i jako nieliczne w całości bukowe. Polecam Kasia

3 innych produktów w tej samej kategorii: