Stelaż Treenes Natural I

Indeks: STELAŻ-TREENES-NATURAL

Dostępność: 6-12 dni roboczych

Cena: 399,00 zł
rating 17 opinii
Średnia ocena: 10/10 ★ Liczba ocen: 17
Zobacz więcej opinii
Karol Warszawa
Ocena
Zepsułem sobie jeden materac przez brak stelaża. W sumie producent zalecał stelaż listewkowy ale położyłem na płaskiej płycie, bo taka była w łóżku. Za...
Sklep internetowy Treenes.pl nie bierze odpowiedzialności za treści opinii zamieszczonych przez użytkowników. Chcielibyśmy przypomnieć, że opinie zamieszczone w naszym sklepie internetowym są wyrazem indywidualnych doświadczeń i poglądów naszych użytkowników i nie powinny być traktowane jako jedyny wyznacznik przy wyborze zakupu produktu. Oferowane produkty nie są wyrobami medycznymi i nie mogą zastąpić profesjonalnej wizyty u lekarza. Opinie zamieszczone przez innych użytkowników, choć cenne, nie powinny być podstawą do sugerowania właściwości leczniczych produktu.

Stosujesz stelaż Treenes - Unikasz dołków w materacu i pleśni. 

Rozmiar
Ilość

Stelaż

Treenes Natural I

Jeśli chcesz uniknąć powyższych skutków, zastosuj koniecznie stelaż Treenes Natural

Niezastosowanie stelaża Treenes Natural pod Twoim nowym materacem będzie miało takie skutki jak:

  • Pojawi się pleśń pod materacem ze względu na brak poprawnej wentylacji pod materacem.
  • Pojawią się dołki na materacu ze względu na nieprawidłowe podparcie materaca.
  • Skrócisz o 40% żywotność materaca.
  • Zmniejszysz o 40% komfort użytkowania materaca.
  • Zmniejszysz o 40% właściwości ortopedyczne materaca.

Konstrukcja serii Treenes Natural oparta jest na zastosowaniu 28 elastycznych listew brzozowych. Tak duża ilość listewek pozwala na najlepsze dostosowanie się materaca do kształtu Twojego ciała.

W części lędzwiowej wykonaliśmy specjalnie dla Ciebie, ultra płynną regulację twardości, dzięki czemu idealnie dostosujesz ją dla siebie, za pomocą suwaków. Zmniejszyliśmy do minimum odstępy pomiędzy listewkami aby równomiernie rozłożyć masę Twojego materaca, co wydłuży znacząco jego żywotność a jednocześnie zapewni doskonałą wentylację pod Twoim materacem.

Budowa stelaża Treenes Natural

  • 28 elastycznych listew brzozowych szerokości 3.8cm gr.8mm
  • przerwy między listwami 2.8cm 
  • wysokość stelaża ok.6 cm
  • stelaż podeprzyj na całej długości lub przynajmniej w trzech miejscach (góra, środek, nogi). 

Stosujesz stelaż Treenes - Unikasz dołków w materacu i pleśni. 

* Stelaż od szerokości 130 cm wzwyż składa się z dwóch osobnych stelaży tworząc jedną dużą powierzchnię.

Jaki stelaż do łóżka wybrać? Czy stelaż do łóżka jest w ogóle potrzebny?  Zobacz video już teraz.

STELAŻ-TREENES-NATURAL
Administrator nie zapewnia aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy nabyli Produkt w Sklepie Internetowym. Sklep internetowy Treenes.pl nie bierze odpowiedzialności za treści opinii zamieszczonych przez użytkowników. Chcielibyśmy przypomnieć, że opinie zamieszczone w naszym sklepie internetowym są wyrazem indywidualnych doświadczeń i poglądów naszych użytkowników i nie powinny być traktowane jako jedyny wyznacznik przy wyborze zakupu produktu. Oferowane produkty nie są wyrobami medycznymi i nie mogą zastąpić profesjonalnej wizyty u lekarza. Opinie zamieszczone przez innych użytkowników, choć cenne, nie powinny być podstawą do sugerowania właściwości leczniczych produktu.
10
Zawsze materac miałam na twardym stelażu. Materace się szybko przez to eksploatowały i nie dawały pełnego potencjału. Razem z materacem Treenes zakupiłam stelaże Treenes. Nie duża inwestycja a komfort użytkowania ogromny. Super dopasowuje się do ciała razem z materacem, ciekawa jest opcja regulacji twardości pod biodrami. Super wynalazek.
10
Świetny stelaż. Cena do jakośći 10/10. 100% zadowoleni. Pozdrawiam Bartosz i Kamila W.
10
Mam 9 rok stelaż Treenesa i nic się nie dzieje. Wcześniej miałem z Ikei i te szczebelki po pół roku zaczęły odpadać i mocowania pękać. Tutaj działa jak nowe. Różnica w cenie niewielka. Polecam Was
10
Zepsułem sobie jeden materac przez brak stelaża. W sumie producent zalecał stelaż listewkowy ale położyłem na płaskiej płycie, bo taka była w łóżku. Za materac dałem 3000 zł i po 2 latach zrobiły się dołki. Na materac było 12 lat ale producent nie uznał reklamacji. Musiałem kupić na nowo i materac i stelaż z marki Treenes i teraz cały komplet działa jak należy. Człowiek uczy się na błędach tylko szkoda, że te lekcje są takie kosztowne.
10
Bardzo dobry stelaż. Świetne drewno, dobre podzespoły, fajna regulacja w odcinku lędzwiowym. Miała za miękki materac i biodra wpadały. Ustawiłam na twardo i śpi się idealnie. Polecam sklep.
10
Bardzo dobry stelaż za te pieniądze, uważam, że najlepszy w tej cenie i klasie produktu. Używam 9 lat i jest jak nowy. Nic nie pękło i nic się nie złamało. Polecam
10
Najlepszy w swojej klasie. Stelaż dobrze wykonany ze świetnej jakości i rodzaju drewna. Polecam
10
Dobry stelaż, listwy giętkie, fajna regulacja, solidnie zrobiony, nie trzeszczy nic, działa jak należy. Kupiłem pierwsze materac Treenes i położyłem na tydzień na twardych listewkach, potem dokupiłem te stelaże i tak jakbym miał nowy materac. Stał się jeszcze bardziej podatny i komfortowy. Nie sądziłem, że taki efekt aż będzie nie dużym nakładem finansowym. Polecam
10
Super sprawa, jest duża różnica między klasycznym stelażem drabinkowym. Ten poprawia komfort mojego materaca piankowego. Warto
10
Jakościowo bardzo dobry stelaż. Sklep ok
10
Mam nietypowy rozmiar starej ramy i nie było nigdzie tego rozmiaru. W Treenesie bez problemu. Polecam.
10
Polecam ten stelaż. Wypróbowany i sprawdzony. Używam 5 lat i jest jak nowy. Bardzo dobry produkt.
10
Dobry stelaż, polecam, warto było. Materac lepiej działa i się wentyluje. Jest wygodniej, jak na nowym materacu.
10
Dobrze wykonany stelaż bukowy. Cena adekwatna do produktu, nawet przewyższa jakością pozostałe na rynku. Przerobiłem ich trochę. Kupuję tylko Treenesa. Polecam ten sklep.
10
Super stelaż w ekstra cenie. Polecam stelaż Treenes natural.
10
bardzo wytrzymały, solidny stelaż. Świetnie współpracuje z moim materacem Treenes Gold 20. Polecam.
10
Bardzo dobry stelaż bukowy. Moim zdaniem najlepsza oferta na rynku. Stelaż Treenes używam 4 lata i jest jak nowy

3 innych produktów w tej samej kategorii: