Łóżko Treenes Gold

Indeks: ŁÓŻKO-TREENES-GOLD

Dostępność: 12-30 dni roboczych

Cena: 4 499,00 zł
rating 4 opinie
Średnia ocena: 10/10 ★ Liczba ocen: 4
Zobacz więcej opinii
Maciek Kraków
Ocena
<p>Mam, użytkuje od 2 miesięcy i jest świetne. Bardzo solidnie wykonane. Dużo wchodzi do skrzyni. Nic nie skrzypi, nie trzeszczy jak w moim wcześniejszym...
Sklep internetowy Treenes.pl nie bierze odpowiedzialności za treści opinii zamieszczonych przez użytkowników. Chcielibyśmy przypomnieć, że opinie zamieszczone w naszym sklepie internetowym są wyrazem indywidualnych doświadczeń i poglądów naszych użytkowników i nie powinny być traktowane jako jedyny wyznacznik przy wyborze zakupu produktu. Oferowane produkty nie są wyrobami medycznymi i nie mogą zastąpić profesjonalnej wizyty u lekarza. Opinie zamieszczone przez innych użytkowników, choć cenne, nie powinny być podstawą do sugerowania właściwości leczniczych produktu.
Rozmiar
Ilość

Luksusowa ręczna jakość wykonania

Łóżko kontynentalne
Treenes Gold

Łóżko kontynentalne Treenes Gold

Łóżko kontynentalne tapicerowane z pojemnikiem Treenes Gold

Ekskluzywnie wykończone wezgłowie o wysokości 120 cm i grubości 10 cm

Stelaż stalowy z wyselekcjonowanymi bukowymi listwami, które zapewniają najdoskonalszą elastyczność, giętkość, stabilność, trwałość i żywotność na długie lata.

Stelaż tapicerowany w tym samym obiciu co wezgłowie i boxy, żeby dodać jeszcze większej klasy. Na samej górze zastosowaliśmy specjalnie dla Ciebie materiał antypoślizgowy, aby podczas nocnych uniesień materac nie przemieszczał się po jego powierzchni.

Druga szafa mieści się w Twoim nowym łóżku Treenes Gold. Wystarczy, że lekko uniesiesz tapicerowany stelaż a on swobodnie i automatycznie uniesie całość z materacem, odsłaniając jej aksamitne wnętrze. Dojście do jej wnętrza uzyskujesz dzięki systemowi mocnych, gazowych podnośników. W jej wnętrzu masz 0,96 m3 tylko na swoje buty, torebki, rzeczy, które nie zmieściły się już w szafie głównej.

Łóżko kontynentalne Treenes Gold

Łóżko kontynentalne Treenes Gold


Ekskluzywna ekoskóra Infiniti Gold

Ręcznie wykonane kasetony dają niespotykany design. Wygodne, dopasowujące się do krzywizn kręgosłupa wezgłowie, idealne posłuży Ci podczas czytania czy oglądania.

Masywne wezgłowie idealnie sprawdzi się jako poręcz podczas nocnych doznań. Wysoka konstrukcja łóżka powoduje, że łatwo będzie Ci na nie siadać i wstawać. 

Podczas spania dzięki większej odległości dróg oddechowych od ziemi nie wdychasz kurzu, który naturalnie osadza się na podłodze. Idealne rozwiązanie jeśli jesteś alergikiem.

Wysokość materacy jakie możesz zastosować na łóżku to od 16 -35 cm. Widoczny na zdjęciu jest Treenes Gold w wysokości 16 cm. Jego rozmiar to 140x200 cm. Stosujemy do ramy 160x200 cm materac 160x200 cm tak aby zlicował się z bocznymi krawędziami boxów i stelaża. 

Najwyższa ręczna jakość wykonania.

Wymiary łóżka Treenes Gold

  • Wysokość wezgłowia 120 cm
  • Grubość wezgłowia 10 cm
  • Szerokość wezgłowia 88 cm
  • Wysokość nóżek 5 cm
  • Wysokość bazy z pojemnikiem 26 cm
  • Wysokość stelaża 8 cm
ŁÓŻKO-TREENES-GOLD

Parametry produktu

Wysokość wezgłowia
120cm
Grubość wezgłowia
10cm
Szerokość wezgłowia
88cm
Wysokość nóżek
5cm
Wysokość bazy z pojemnikiem
26cm
Administrator nie zapewnia aby publikowane opinie pochodziły od konsumentów, którzy nabyli Produkt w Sklepie Internetowym. Sklep internetowy Treenes.pl nie bierze odpowiedzialności za treści opinii zamieszczonych przez użytkowników. Chcielibyśmy przypomnieć, że opinie zamieszczone w naszym sklepie internetowym są wyrazem indywidualnych doświadczeń i poglądów naszych użytkowników i nie powinny być traktowane jako jedyny wyznacznik przy wyborze zakupu produktu. Oferowane produkty nie są wyrobami medycznymi i nie mogą zastąpić profesjonalnej wizyty u lekarza. Opinie zamieszczone przez innych użytkowników, choć cenne, nie powinny być podstawą do sugerowania właściwości leczniczych produktu.
10

Łóżko zakupione 3 lata temu i jest jak nowe. Znajomi zachwyceni jak widzą je u nas w sypialni. Rodzice jak spali kilka nocy pod naszą nieobecność to sami się w nim zakochali i zamówili dla siebie. Do tego idealnie nadaje się materac Treenes Exclusive 25

10

Mam te łóżko przeszło rok i bardzo je lubię. Wysoko się śpi, znajomym się podoba, duża szafa w pojemnikach :) Polecam

10

Świetne łóżko kontynentalne TREENES. Elegancko i pięknie w sypialni. Dziękuję :)

10

Mam, użytkuje od 2 miesięcy i jest świetne. Bardzo solidnie wykonane. Dużo wchodzi do skrzyni. Nic nie skrzypi, nie trzeszczy jak w moim wcześniejszym łóżku. Materiały solidne. System podnoszenia chodzi rewelacyjnie. DObrze komponuje się z moim jasnym wnętrzem. Wygodnie się wstaje i siada. Zawsze marzyłem o łóżku kontynentalnym. Zadowolony jestem bardzo z łóżka Treenes.

2 innych produktów w tej samej kategorii: