• -300,00 zł

Poduszka Treenes Carbon Black Visco

Indeks: PODUSZKA-TREENES-CARBON-BLACK-VISCO

Dostępność: 1-3 dni robocze

Cena: 490,00 zł 790,00 zł PROMOCJA
rating 16 opinii
Średnia ocena: 10/10 ★ Liczba ocen: 16

Kosmiczna technologia w klasycznym wydaniu. Ekskluzywna poduszka Treenes Carbon Black Visco jeśli jesteś alergikiem lub masz wrażliwą skórę.

Ilość

  Rabat dla stałych klientów

Dbamy o naszych stałych klientów

  Ponad 300 000

zadowolonych klientów

Zdrowotna, ekskluzywna poduszka

Poduszka
Treenes Carbon Black Visco

Poduszka Treenes Carbon Black Visco

Kosmiczna technologia w klasycznym wydaniu

Ekskluzywna poduszka Treenes Carbon Black Visco jeśli jesteś alergikiem lub masz wrażliwą skórę. Wykonaliśmy ją specjalnie dla Ciebie bez kompromisów w kosmicznej technologi.

Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie wyjątkowy produkt:

Poduszkę z włóknem węglowym Carbon Treenes Carbon Black Visco, która nie ma w swoim segmencie żadnej konkurencji. O Twoją higienę i Twojej rodziny dbają właściwości antybakteryjne Carbonu. Carbon wetkaliśmy w tkaninę pokrowca. 

Wyjątkowa technologia, która zapewnia ochronę antybakteryjną przez cały okres korzystania z pościeli. Nieziemską atmosferę podczas Twojego snu gwarantuje materiał Carbon.

Zależy Ci na zdrowym śnie? Ekskluzywna poduszka Treenes

Wypełnienie to najbardziej ekskluzywna materia Treenes Carbon Black Visco. Specjalnie dla Ciebie wykonaliśmy perforację kanalikową, która zapewnia Ci najdoskonalszą cerkulację powietrza.

Poduszka Treenes Carbon Black Visco

Ekskluzywna poduszka Treenes Carbon Black Visco

'

Poduszka Treenes Carbon Black Visco zapewnia Ci działanie antystatyczne. Elektrostatyczność absorbuje Twój stres. Dzięki czystości i przewodzeniu carbonu w materiale, elektrostatyczność jest odprowadzana z Twojej głowy, jednocześnie odprowadzany jest stres mentalny i emocjonalny, dzięki czemu do maksimum poprawiasz swoją  jakość snu. Dzięki przewodzeniu ciepła w poduszce Treenes Carbon Black Visco za pomocą włókien węglowych poprawia się termoregulacja Twojej głowy wtedy kiedy śpisz, dzięki czemu Twój sen jest zdrowszy.

Oryginalny wzór w poduszki Treenes Carbon Black Visco.  Włókna węglowe są widzialne i nadają materiałowi wyjątkowość, która odróżnia go od wszystkich innych materiałów. 

W poduszce Treenes Carbon Black Visco dzięki wyjątkowym materiałom korzystasz przez cały rok. Gwarantuje Ci to w Twoim łóżku największy komfort i poczucie swobodnego snu bez niepotrzebnego wybudzania i kręcenia się. Działanie antybakteryjne carbonu ma pozytywne działanie na Twój organizm. Poddaliśmy testom pościeli Treenes Carbon Black Visco. Po 24 godzinach inkubacji na materiale z carbonem 100% wszystkich bakterii zostało zniszczonych. Dzięki właściwościom antystatycznym i antybakteryjnym poduszki Treenes Carbon Black Visco możliwość przeżycia roztoczy w pościeli spada do zera.

Włókno węglowe carbon jest jak lek, jego pozytywne działanie na człowieka jest znane już od wieków. Poduszka Treenes Carbon Black Visco jest także idealna dla Twojego dziecka.

Nie Wierzyłam Że Tak To Działa, Lecz Kiedy Wypróbowałam To...

Szaman 21 Wieku i Monique.

PODUSZKA-TREENES-CARBON-BLACK-VISCO

Parametry produktu

Rozmiar
35x70cm
10
Tą poduszkę mam, fajnie się zapada i powietrze przepuszcza - słychać. Nie żałuję zakupu właśnie tej poduszki, będzie wiecznie mam spokój na całe życie. Plusy, jest dość miękka, po prostu ona sama amortyzuje nam pod ciężarem głowy. Po wstaniu już nie mam tak spiętego karku i tak mocno strzelającego jak wcześnie , nawet różne bóle wyszły z karku bolało trochę czasu i puściło a używam jej już sporo czasu i dopiero coś się u mnie regeneruje więc chyba źle spałem wcześniej na starej pozdrawiam
10
Mam tą I nigdy bym nie zamieniła na inną I to dzięki tym ludziom. Pozdrawiam
10
Kupiłam 2 poduszki kosmiczne
10
Długo miałem problem z bólem głowy, karku. Często w nocy budziłem się z drętwiejącymi rękami. Przerabiałem sporo różnych poduszek od klasycznych po profilowane. Nic od samego początku nie dało takiego efektu jak poduszka Treenes. Redukcja bólu po pierwszych nocach. Po 2 tygodniach wszystko ustąpiło.
10
Poduszka Treenes Carbon jest bardzo komfortowa i wygodna. To jest to czego szukałem. Bardzo dobrej jakości materiały.
10
Najfajniejsza poduszka jaką miałam. Idealna na prezent. Zawsze trafione w 10.
10
Od kilku lat miała poranne bóle karku, bóle głowy. Bolały mnie barki i nie umiałam zrobić pełnego ruchu głową. Podczas jazdy rano do pracy było to niebezpieczne, bo często nie widziałam czy ktoś z tyłu jedzie. Zdesperowana kupiłam poduszkę Treenes Carbon i od pierwszej nocy w końcu poczułam wielką ulgę. Od kilku miesięcy zapomniałam o tym problemie.
10
Poduszka działa jak należy. Wszystko w porządku
10
Najlepsza poduszka jaką używałem. Nie oszczędzam na spaniu, dlatego kupuję najlepsze produkty. Treenes Carbon sprawuje się rewelacyjnie. Najlepsza jaką miałem. Polecam
10
Dostałam poduszkę do materaca Treenes Exclusive 25, gdyż kupowaliśmy materace dla całej rodziny. Tak się zakochałam w tej poduszce, że musieliśmy dokupić dla wszystkich, bo każdy mi ją zabierał w domu. Materace Treenes i poduszki oraz stelaże to pełnia szczęścia podczas snu. Będę Was polecać !
10
Kto wymyślił tak genialną poduszkę ? Powinna być za to nagroda Nobla.
10
Najwygodniejsza na jakiej spałem. Miałem też z Tempura i chyba lepiej na tej. Takie wrażenie po miesiącu użytkowania. Zobaczymy dalej
10
Wszędzie zabieram swoją poduszkę Treenes. Delegacja, wakacje, wypad w góry. Jak ostatnio zapomniałem to przez tydzień na ketonalu, bo taki ból i sztywność karku. Czy drogo, wziąłem na raty i miesięcznie wychodzi 49 zł miesięcznie 1,63 zł dziennie. Chyba więcej na papierosy wydajemy dziennie ;)
10
Jej ale świetna poduszka. Wreszcie szyja mnie nie boli. Rewelacja.
10
Bardzo dobra poduszka. Polecam
10
Ten treenes to rewelka! Poduszka pełnią z materacem treenes. Polecam komplet.

3 innych produktów w tej samej kategorii: