• -500,00 zł

Kołdra Treenes Wool Nautral Premium

Indeks: KOŁDRA-TREENES-WOOL-NATURAL-PREMIUM

Cena: 1 490,00 zł 1 990,00 zł PROMOCJA
rating 1 opinia
Średnia ocena: 10/10 ★ Liczba ocen: 1

Ekskluzywna i naturalna kołdra Treenes Wool Premium.

Rozmiar
  Rabat dla stałych klientów

Dbamy o naszych stałych klientów

  Ponad 300 000

zadowolonych klientów

Najbardziej zdrowotna i ekskluzywna kołdra w internecie

Kołdra
Treenes Wool Premium

Kołdra Treenes Wool Premium

Ekskluzywna i naturalna kołdra Treenes Wool Premium

Wykonaliśmy ją specjalnie dla Ciebie bez kompromisów z najlepszej naturalnej żywej wełny. Nowość - najwyższa jakość.

Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie wyjątkowy produkt

Kołdrę Treenes Wool Premium z naturalną żywą wełną, która nie ma w swoim segmencie żadnej konkurencji.  Żywa pościel z wełny Treenes Wool Natural Premium dzięki swej puszystości i delikatności zalicza się do najcieplejszych wełen pochodzenia zwierzęcego na Świecie. Zdrowotne właściwości wełny Treenes Wool Natural Premium są znane od wieków, jednak z postępem medycyny odkrywamy jeszcze więcej leczniczych zalet żywej wełny Treenes.

Idealna zarówno na lato jak i zimę. Gęsty, krótki włos w kołdrze Treenes jest bardzo trwały nawet po wielokrotnym czyszczeniu.

Oryginalna kołdra Treenes Wool posiada naturalną lanolinę w swoim składzie, która chroni włos przed zabrudzeniem. Lanolina zobojętnia jony dodatnie, które nastroją Twój zakłócony stresem układ nerwowy. Dzięki temu ustąpią Ci w sposób naturalny bóle głowy, bóle mięśni, poczujesz nagły wzrost odporności organizmu.

Od dawna znane są właściwości lanoliny jako środka oczyszczającego, wygładzającego i natłuszczającego. Lanolina przenika w głąb skóry reguluje gospodarkę wodną, zmiękcza naskórek oraz zmniejsza szorstkość skóry. Żywa wełna Treenes Wool Natural Premium poprawi Ci krążenie krwi w organizmie, zapewni mikromasaż dlatego zalecana jest osobą z niskim lub wysokim ciśnieniem ponieważ je reguluje.

Jeśli masz jedną z poniższych dolegliwości, to właśnie kołdra z żywej wełny Treenes Wool Natural Premium jest dla Ciebie idealna: 

bóle reumatyczne, bóle kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, choroby zapalne typu reumatoidalnego, zmiany zwyrodnieniowe stawów, zespół bolesnego karku, choroba niedokrwienna kończyn, zaburzenia krążenia, bóle pourazowe, schorzenia nerek, zaburzenia termoregulacji, stany zapalne ścięgien, mięśni i więzadeł, nerwobóle, odleżyny.

Wszystkie nasze produkty z wełny są certyfikowane znakiem Treenes, Kołdra z wełny wykonane wg europejskich norm, certyfikaty jakości wydane na całą linię produkcyjną posiadają numer certyfikatu, kupujesz produkt najwyższej jakości.

100% czystej i żywej wełny Treenes w runie. Wełna Wool Treenes jest ekskluzywnie delikatna i cienka jak włos. Ma zaledwie 25 mikron. Specjalnie dla Ciebie czeszemy ją aby jeszcze dodatkowo wygładzić włos. Zwierzęta chodowane do pozyskiwania wełny Treenes żyją na wyżynach Peru i Chile, w pobliżu And, na wysokości powyżej 4000 m n.p.m. Lokalne rodziny również zamieszkują te tereny, opiekując się swoimi stadami. Dlatego też jest w pełni naturalnie, zdrowo i nic nie jest skażone.

Kołdra Treenes Wool Premium

KOŁDRA-TREENES-WOOL-NATURAL-PREMIUM
10
Świetna kołdra, wygodna i komfortowa. Babie na prezent idealna :). Polecam sklep i obsługę. Kazik

3 innych produktów w tej samej kategorii: