• -300,00 zł

Poduszka Treenes Wool Premium Black Visco Carbon

Indeks: PODUSZKA-TREENES-WOOL-PREMIUM-BLACK-VISCO-CARBON

Dostępność: 3-6 dni robocze

Cena: 790,00 zł 1 090,00 zł PROMOCJA
rating 2 opinie
Średnia ocena: 10/10 ★ Liczba ocen: 2

Ekskluzywna i naturalna poduszka Treenes Wool Premium Black Visco Carbon jeśli jesteś alergikiem lub masz wrażliwą skórę. Wykonaliśmy ją specjalnie dla Ciebie bez kompromisów w kosmicznej technologi.

Ilość

  Rabat dla stałych klientów

Dbamy o naszych stałych klientów

  Ponad 300 000

zadowolonych klientów

Zdrowotna, ekskluzywna poduszka

Poduszka
Treenes Wool Premium Visco Black Carbon

Poduszka Treenes Wool Premium Visco Black Carbon

Kosmiczna technologia w klasycznym wydaniu

Ekskluzywna i naturalna poduszka Treenes Wool Premium Black Visco Carbon jeśli jesteś alergikiem lub masz wrażliwą skórę. Wykonaliśmy ją specjalnie dla Ciebie bez kompromisów w kosmicznej technologi.

Nowość - najwyższa jakość.

Stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie wyjątkowy produkt: Poduszkę z włóknem węglowym Carbon

Treenes Wool Premium Visco Black Carbon i naturalną żywą wełną, która nie ma w swoim segmencie żadnej konkurencji. Żywa pościel z wełny Treenes Wool Natural Premium dzięki swej puszystości i delikatności zalicza się do najcieplejszych wełen pochodzenia zwierzęcego na Świecie.

Zdrowotne właściwości wełny Treenes Wool Natural Premium są znane od wieków, jednak z postępem medycyny odkrywamy jeszcze więcej leczniczych zalet żywej wełny Treenes.

Idealna zarówno na lato jak i zimę. Gęsty, krótki włos w poduszce Treenes jest bardzo trwały nawet po wielokrotnym czyszczeniu.

Oryginalna pościel Treenes Wool posiada naturalną lanolinę w swoim składzie, która chroni włos przed zabrudzeniem. Lanolina zobojętnia jony dodatnie, które nastroją Twój zakłócony stresem układ nerwowy. Dzięki temu ustąpią Ci w sposób naturalny bóle głowy, bóle mięśni, poczujesz nagły wzrost odporności organizmu.

Od dawna znane są właściwości lanoliny jako środka oczyszczającego, wygładzającego i natłuszczającego. Lanolina przenika w głąb skóry reguluje gospodarkę wodną, zmiękcza naskórek oraz zmniejsza szorstkość skóry. Żywa wełna Treenes Wool Natural Premium poprawi Ci krążenie krwi w organizmie, zapewni mikromasaż dlatego zalecana jest osobą z niskim lub wysokim ciśnieniem ponieważ je reguluje.

Jeśli masz jedną z poniższych dolegliwości, to właśnie poduszka z żywej wełny Treenes Wool Natural Premium jest dla Ciebie idealna: 

bóle reumatyczne, bóle kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, choroby zapalne typu reumatoidalnego, zmiany zwyrodnieniowe stawów, zespół bolesnego karku, choroba niedokrwienna kończyn, zaburzenia krążenia, bóle pourazowe, schorzenia nerek, zaburzenia termoregulacji, stany zapalne ścięgien, mięśni i więzadeł, nerwobóle, odleżyny.

Wszystkie nasze produkty z wełny są certyfikowane znakiem Treenes, Komplety pościeli z wełny wykonane wg europejskich norm, certyfikaty jakości wydane na całą linię produkcyjną posiadają numer certyfikatu, kupujesz produkt najwyższej jakości.

100% czystej i żywej wełny Treenes w runie.

Wełna Wool Treenes jest ekskluzywnie delikatna i cienka jak włos. Ma zaledwie 25 mikron. Specjalnie dla Ciebie czeszemy ją aby jeszcze dodatkowo wygładzić włos. Zwierzęta chodowane do pozyskiwania wełny Treenes żyją na wyżynach Peru i Chile, w pobliżu And, na wysokości powyżej 4000 m n.p.m. Lokalne rodziny również zamieszkują te tereny, opiekując się swoimi stadami. Dlatego też jest w pełni naturalnie, zdrowo i nic nie jest skażone.

Idealne i jedyne na rynku połączenie natury i kosmicznej technologi Treenes. O Twoją higienę i Twojej rodziny dbają właściwości antybakteryjne Carbonu. Carbon znajduje się we wkładzie poduszki. 

Wyjątkowa technologia, która zapewnia ochronę antybakteryjną przez cały okres korzystania z pościeli Treenes. Nieziemską atmosferę podczas Twojego snu gwarantuje materiał Treenes Carbon.

Poduszka Treenes Wool Premium Visco Black Carbon

Ekskluzywna poduszka Treenes Carbon Black Visco

Zależy Ci na zdrowym śnie? Ekskluzywna poduszka Treenes

Wypełnienie to najbardziej ekskluzywna materia Treenes Carbon Black Visco. Specjalnie dla Ciebie wykonaliśmy perforację kanalikową, która zapewnia Ci najdoskonalszą cerkulację powietrza.

Wypełnienie poduszki Treenes Wool Premium Visco Black Carbon zapewnia Ci działanie antystatyczne. Elektrostatyczność absorbuje Twój stres. Dzięki czystości i przewodzeniu Carbonu w materiale Treenes, elektrostatyczność jest odprowadzana z Twojej głowy, jednocześnie odprowadzany jest stres mentalny i emocjonalny, dzięki czemu do maksimum poprawiasz swoją jakość snu.

Dzięki przewodzeniu ciepła w poduszce Treenes Wool Premium Visco Black Carbon za pomocą włókien węglowych poprawia się termoregulacja Twojej głowy wtedy kiedy śpisz, dzięki czemu Twój sen jest zdrowszy.

Oryginalny wzór w poduszki Treenes Wool Premium Visco Black Carbon

Włókna węglowe nadają wypełnieniu wyjątkowość, która odróżnia go od wszystkich innych materiałów.

W poduszce Treenes Wool Premium Visco Black Carbon dzięki wyjątkowym materiałom korzystasz przez cały rok. 

Gwarantuje Ci to w Twoim łóżku największy komfort i poczucie swobodnego snu bez niepotrzebnego wybudzania i kręcenia się.

Działanie antybakteryjne carbonu ma pozytywne działanie na Twój organizm.

Poddaliśmy testom wklad poduszki Treenes Wool Premium Visco Black Carbon.

Po 24 godzinach inkubacji na materiale z Carbonem Treenes 100% wszystkich bakterii zostało zniszczonych. Dzięki właściwościom antystatycznym i antybakteryjnym poduszki Treenes Wool Premium Visco Black Carbon możliwość przeżycia roztoczy w pościeli spada do zera

Włókno węglowe Treenes Carbon jest jak lek, jego pozytywne działanie na człowieka jest znane już od wieków. Poduszka Treenes Wool Premium Visco Black Carbon  jest także idealna dla Twojego dziecka.

PODUSZKA-TREENES-WOOL-PREMIUM-BLACK-VISCO-CARBON

Parametry produktu

Rozmiar
35x70cm
10
Najlepsza poduszka jaką używałem. Nie oszczędzam na spaniu, dlatego kupuję najlepsze produkty. Treenes Carbon sprawuje się rewelacyjnie. Najlepsza jaką miałem. Polecam
10
Bardzo dobra poduszka. Polecam

3 innych produktów w tej samej kategorii: